תנאי שימוש

בפתיחת חשבון אצלינו, הינך מסכים לתנאי השימוש שלנו.

תנאי שימוש אלו (להלן "ההסכם") הינם הסכם בין SherlockHost ח"פ:515038107 (להלן "ספק השירות, "אנחנו", או "שלנו") ובינך

(להלן "משתמש", "אתה" או "שלך"). הסכם זה מפרט את תנאי השימוש במוצרים או השירותים שניתנים על ידי ספק השירות ושל האתר SherlockHost.co.il (להלן "שירותים"). בשימוש השירותים הינך מסכים להיות קשור בהסכם זה. במידה ולא תסכים לתנאי השימוש, אין לך זכות לשימוש בשירותים שלנו.

 

1. הסכמים ועיקרי מדיניות נוספים.

שימוש בשירותים אלו נשלטים על ידי סוגי המדיניות השונים, אשר נכללים על ידי היותם רשומים כאן. בשימוש שירותים אלו, הינך מסכים לתנאים בסוגי מדיניות אלו:

מדיניות פרטיות

קבלה והסכמה לתנאי שימוש

מדיניות הפרת זכויות יוצרים

תנאים נוספים יחולו על שירותים מסויימים, ונכללים על היותם רשומים כאן. למשל, ברישום דומיין איתנו, אז מדיניות רישום דומיין יחול עליך וייכלל בהסכם זה.

 

2. זכאות לחשבון

בעת רישום לשירות אתה מתחייב כי:

אתה בן 18 או יותר. השירותים מיועדים אך ורק למשתמשים אשר גילם 18 או יותר. כל רישום, או שימוש בשירותים שלנו לכל אחד מתחת לגיל 18 ללא אישור, הינו הפרה של חוזה.

בשימוש השירותים בעבור אדם אחר הינך מסכים כי הינך מוסמך להתחייב בשמם על הסכם זה ולפעול בשמם בנוגע לכל פעילות אשר תעשה בשירותים אלו.

הינך מחוייב לספק מידע מדוייק, עדכני ומלא ברישום, כולל דואר אלקטרוני ששונה מדואר האלקטרוני של הדומיין אליו נרשמת. במקרה של שימוש לרעה או במקרה שנצטרך ליצור קשר, אנו נשתמש במייל הראשי ...שרשום אצלינו. עליך לוודא כי כל מידע ליצירת קשר בחשבון, כולל חשבונות דומיינים, הינה מדוייקת, עדכנית ומלאה בכל עת. SherlockHost אינה אחראית לכל כשל בשירותים, כולל וללא הגבלה של רישום דומיינים כושלים, בעקבות מידע לא עדכני המקושר לדומיין. במקרה ותצטרך לשנות או לאמת את המידע שלך, אנא צור קשר עם צוות המכירות שלנו דרך דואר אלקטרוני או דרך אזור אישי במערכת בילינג של Sherlockhost. אספקת מידע כוזב מכל סוג יכול להביא לסגירת חשבון. במקרים מסויימים, יהיה צורך לספק תעודת זהות או אפילו צילום של כרטיס האשראי לצורך זיהוי. אם לא יסופק המידע המבוקש הרי שזה יכול להביא לסירוב הזמנתך. הינך מסכים לקחת אחריות מלאה על כל שימוש בחשבונך ולכל הפעילויות שיעשו דרך חשבונך. באחריותך לשמור על הסודיות של הסיסמא וכל מידע נוסף הקשור לאבטחה חשבונך. כל הזמנת IP בתוספת לאלו הניתנים בחבילת האחסון עשוי להיות כפוף ל- IP justification (הצדקת IP (. IP justification יכולה להשתנות כדי להיות מותאמת למדיניות של משרד הרישום האמריקאי ולמספרי אינטרנט (ARIN). אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לכל בקשת IP שאינה מוצדקת דיה או שימוש IP עדכני.

 

3. העברת אתר

צוות התמיכה שלנו יעשה כל מאמץ כדי לעזור לך להעביר את האתר שלך אלינו בחינם, אבל, העברות ניתנות כשרות של אדיבות. איננו יכולים להתחייב לגבי זמינות, אפשרות או זמן להשלים העברת אתר. כל חברת אחסון מתנהלת בצורה אחרת, ויש פלטפורמות ששומרות מידע בצורה יוצאת דופן או בצורה פרטית, וזה יכול לגרום להרבה קשיים ולפעמים זה אפילו בלתי אפשרי להעביר חלק או כל המידע. במקרים מסויימים לא נוכל לעזור בהעברת אתר מחברת אחסון קודמת. ההעברה החינמית תקפה לשלושים יום מתאריך הרישום הראשוני. העברות מעבר לשלושים יום יבוצעו בתשלום. יש ליצור קשר עם מחלקת התמיכה שלנו כדי לקבל הצעת מחיר. בשום אופן SherlockHost לא יהיה אחראי על מידע או קבצים שהולכים לאיבוד או חסרים ממעבר לSherlockHost- או מ- SherlockHost. הינך האחראי לשמור את כל המידע שלך בכל מצב.

 

3. תוכן של SherlockHost

מלבד תוכן משתמש (כפי שיתואר בהמשך), כל תוכן הזמין דרך השירותים, כולל עיצובים, טקסט, גרפיקה, תמונות, וידאו, מידע, אודיו, תוכנה וקבצים אחרים, בחירתם ואירגונם וכל תוכנה המשמשת לאספקת השירותים (בכלליות Sherlockhost content) הם נכס בלעדי של Sherlockhost או ספקי הרשיונות של Sherlockhost. לא ניתן לבצע שינויים בתוכן של Sherlockhost, להעתיקו, להעבירו, לשכפלו , לפרסמו מחדש, להורידו , לגרדו , להציגו , לשדרו, למוכרו או לנצל אותו למטרה כלשהיא, בכל צורה במלואו או בחלקו, חוץ מאשר כפי שהוא מוצג בהסכם זה באופן מדויק. חל איסור מוחלט, ישיר או עקיף לבצע הנדסה הפוכה , הידור , לפרק או לנסות באופן אחר להפיק את קוד מקור או סודות מסחריים אחרים מכל תוכן SherlockHost. כל שימוש של תוכן SherlockHost, חוץ מאשר תואר בחוזה זה יסיים את זכויותך לשימוש בשירותים ותוכן של SherlockHost. כל הזכויות לשימוש בתוכן של SherlockHost, שלא רשומים במפורש בהסכם זה הם שמורים אך ורק ל- Sherlockhost וספקי הרשיונות של Sherlockhost.

 

4. תוכן של משתמשים

הינך רשאי להעלות, לאחסן, לפרסם, להציג ולהפיץ מידע, טקסטים, תמונות, וידאו וכל תוכן דרך השירותים (להלן "תוכן משתמש"). תוכן משתמש כולל כל תוכן שהועלה דרכך או דרך המשתמשים שלך בכל אתר שמאוחסן בשירותים שלנו (להלן "אתרי משתמש"). הינך האחראי הבלעדי לכל תוכן משתמש, עסקאות או פעילויות אחרות הנעשים דרך אתרי משתמש. בהעלאת תוכן משתמש או העברת תוכן משתמש דרך השירותים שלנו, הינך מתחייב מול SherlockHost שיש לך את כל האישורים הנדרשים להעלות או להעביר תוכן משתמש זה ושהעלאת או העברת תוכן זה אינו מפר או אינו יכול להפר את הזכויות של צד שלישי כלשהו.

לצורך אספקת השירותים, אתה נותן ל- SherlockHost רשות בינלאומית ורישוי לא בלעדי, וללא זכויות: 1. להשתמש, להעתיק, להפוך לציבורי, לשנות,לתרגם, לקחת קטעים (חלקי או מלא), לפרסם ולחלק תוכן משתמש 2. ולעשות בתוכן משתמש ובתוכן אתר ארכיון או גיבוי. מעבר לאישורים שכתובים וניתנים בהסכם זה, SherlockHost לא מקבלת זכויות, כותרת או ריביות בתוכן משתמש, ואלו שייכים בבלעדיות שלך בלבד.

SherlockHost לא שולטת, ולא מקבלת אחריות על, תוכן משתמש או כל תוכן של כל מידע המועבר דרך השרתים של SherlockHost, או רשתות ונקודות הימצאות באינטרנט. SherlockHost אינה עוקבת אחרי תוכן משתמש. הינך מבין ומסכים ש SherlockHost יכול, אבל אינו חייב, לקחת פעולה מתקנת לפי החלטה עצמאית של SherlockHost , כולל אבל ללא הגבלה של הסרת חלק או כל תוכן משתמש או אתר משתמש, ולהשהות או לסיים כל אספקת שירותים ללא החזר כספי במידה ותיהיה הפרה של הסכם זה. הינך מסכים לזה ש- Sherlockhost לא תהיה חייבת או לא תהיה אחראית אם תנקוט בצעדים אלו.

 

5. שירותים ומוצרים מחברות צד ג

חברות צד ג'

SherlockHost יכול להציע מוצרים ושירותים מסויימים של חברות צד ג'. מוצרים ושירותים אלו יכולים להיות תחת תנאי השימוש של חברת צד ג'. הנחות, מבצעים והצעות מיוחדות של חברות צד ג' יכולים להיות כפופים להגבלות ואיסורים של חברות צד ג'. עליך לבדוק את התנאים לפני כל קנייה או שימוש של המוצרים או השירותים של חברת צד ג' בה אתה עובד. SherlockHost לא מספקת אחריות או מייצגת, ולא אחראית לאיכות, זמינות או זמני אספקה של מוצרים או שירותים הניתנים על ידי חברה צד ג'. הינך בלבד אחראי על כל עיסקה הנעשית עם חברה צד ג'. איננו אחראים על הדיוק או השלמות של מידע לגבי כל חברה צד ג'. SherlockHost אינו סוכן, נציג או נאמן שלך או של חברה צד ג' בכל עיסקה.

 

SherlockHost כמשווק או בעל רישיון

SherlockHost יכול להיות משווק משנה או משווק רשיונות של שירותים מחברה צד ג', של חומרה, תוכנה או ציוד שקשור לשירותים (מוצרים שאינם של SherlockHost). SherlockHost לא תהיה אחראית לכל שינוי בשירותים שיגרמו למוצרים שאינם של SherlockHost להתיישנות או שייצתרכו שינויים או שישפיעו על תפקוד השירותים. כל תקלה או פגם של היצרן במוצרים שאינם של SherlockHost, בין אם נמכרו ובין אם לא נמכרו, קבלו רישיון או ניתנו על ידי SherlockHost לא ייחשבו כהפרה של ההתחייבויות של SherlockHost תחת הסכם זה. כל הזכויות והתיקונים שיכולים להיות לך לגבי בעלות, רישוי, תיקונים או תאימות של מוצרים שאינם של SherlockHost הם מוגבלים לזכויות שהינך מקבל על ידי היצרן של המוצר שאינו של SherlockHost.

הינך רשאי להשתמש בכל מוצר שאינו של SherlockHost שמסופקת על יד SherlockHost רק בהקשר לשימושך בשירותים כפי שמותר בהסכם זה. לא תוכל להעתיק, לשנות, לבצע הנדסה לאחור או לחבל במוצר שאינו של SherlockHost מעבר לשימוש עם השירותים. לא תוכל למכור, להעביר, לייצא כל מוצר שאינו של SherlockHost, או כל תוכן טכני היוצא מזה, בהפרה של כל חוק, כללים או תקנות.

אתרים צד ג'

השירותים יכולים לכלול לינקים לאתרים אחרים שאינם בבעלות או שליטה של SherlockHost ("אתרי צד ג'"), בנוסף לכתבות, תמונות, טקסטים, גרפיקה, ציורים, עיצובים, וידאו, מידע ועוד תוכן או מוצרים השייכים לחברות צד ג' (תוכן צד ג'). איננו אחראים לאתרי צד ג' או תוכן צד ג' שניתן לקבלם דרך השירותים. אתרי צד ג' ותוכן צד ג' אינם נחקרים , תחת פיקוח או נבדקים לדיוק או שלמות על ידינו. במידה והחלטת להיכנס לאתר צד ג' או להשתמש בתוכן צד ג', האחריות היא עליך ותהיה מודע לכך שהתנאי שימוש שלנו כבר לא חלים עליך. הינך צריך לעיין בתנאי השימוש של החברה צד ג', וגם על מדיניות הפרטיות ותנאי איסוף מידע של כל אתר שתגיע אליו.

 

 

6. משתמשים אסורים (מדינות, גופים ויחידים)

מחלקת האוצר האמריקנית , באמצעות משרד הפיקוח על נכסים זרים ( " OFAC " ) , אוסרת על חברות אמריקנית מלעסוק בפעילויות מסחריות מסוימות עם מדינות מסוימות או אזורים או אנשים מסוימים , ארגונים או גופים , כולל וללא הגבלה של " אזרחים יעודיים במיוחד " מסוימים ( " SDN " ) רשומים על ידי OFAC . אם אתה נמצא במדינה / אזור או רשומים כ-SDN , אינך יכול להירשם או לעשות שימוש בשירותים . אלא אם כן נקבע אחרת באישור מפורש , SherlockHost גם לא יכול לתת לך להירשם ,ואוסר על השימוש בכל אחד מהשירותים.

 

 

7. מערכות SHERLOCKHOST ואבטחת חשבון

הינך אחראי לוודא שהסקריפטים והתוכנות המחוברים לחשבונך הם בטוחים ויש לך את האישורים הנדרשים בלי קשר לצורת ההתקנה. במידת האפשר,יש לשים את כל ההרשאות על 755 או בהגבלה הכי גבוהה שאפשר. הינך אחראי לכל הפעולות המתבצעות בחשבונך. זה כולל את האבטחה של שם משתמש וסיסמא. הינך חייב להשתמש בסיסמא בטוחה. ביקורות יעשו כדי למנוע מסיסמאות חלשות. במקרה ונעשית ביקורת, וסיסמתך נמצאת כחלשה, נעדכן אותך וניתן לך זמן לשנות ולעדכן את הסיסמא לפני עצירת החשבון. השירותים, כולל את כל הציוד הנדרש, רכיבים ותוספי מערכות (פלאגינים), ניתנים לשימוש לקוח באישור בלבד. SherlockHost יכול, אבל לא חייב, לעקוב אחרי המערכות, כולל אך ללא הגבלה, לוודא שהשימוש באישור, כדי לוודא אבטחה נגד פריצות, ולוודא תהליכי אבטחה, הישרדות ואבטחה מבצעית. במהלך מעקב, מידע יכול להיות מתוחקר, מצולם, מועתק ומוקלט לצורך מטרות מורשות. בשימוש השירותים הינך מסכים למעקבים אלו.

כל חשבון הנמצא מחובר לרכיב צד ג' או מערכת ללא אישור מצד ג' יכול להיות מושהה. כניסה למערכות או רשתות מחוץ לשליטה ישירה דורש אישור בכתב מהצד השלישי. SherlockHost יכול לבקש אישורים אלו כדי להוכיח שכניסתך למערכות או רשתות צד ג' הינה מאושרת.

כל חשבון אשר נמצא במצב סכנה יכול להיות מנותק או להיסגר. אם לא תנקה את חשבונך אחרי הודעה מ- SherlockHost לגבי חשבון בעייתי מתמשך, אנחנו שומרים לנו את הזכות לסגור אותו. לפי בקשתך SherlockHost יכול לנקות את חשבונך בתשלום.

SherlockHost שומרת לעצמה את הזכות להעביר את חשבונך ממרכז נתונים אחד לאחר כדי לעמוד בהסכמי מרכזי מידע אחרים, חוק מקומי או כל סיבה אחרת.

 

8. כתב ויתור HIPAA

שירותי SherlockHost אינם מותאמים לחוק הניידות של ארה"ב, ביטוח בריאות וחוק האחריות (HIPAA). הינך האחראי היחיד להתאים את עצמך לכל החוקים הרלוונטים לגבי פרטיות ואבטחה של מידע אישי, כולל מידע רפואי או מידע רגיש אחר. אתה מסכים שהשירותים לא מתאימים לאיחסון ושליטה של מידע רגיש, כגון מידע על ילדים, מידע רפואי ובריאותי. SherlockHost אינה שולטת או עוקבת אחרי המידע או נתונים שאתה מאחסן או מעביר דרך השירותים שלנו. אנחנו מכחישים כל ייצוג או אחריות שהשירותים כפי שמוצגים מותאמים ל- HIPAA. לקוחות הזקוקקים לאחסון מאובטח של "מידע רפואי מאובטח" כפי שתואר ב- HIPAA אסורים בהחלט בשימוש שירותים אלו לצורך זה. איחסון וגישה ל "מידע רפואי מאובטח" הוא הפרה ברורה של הסכם זה, ומאפשר סגירת חשבון מיידית. SherlockHost אינו חותם על "הסכמים עסקיים משותפים" והינך מסכים כי SherlockHost אינה שותף עסקי או קבלן משנה או סוכן שלך לגבי HIPAA. במידה ויש לך שאלה לגבי אבטחת הנתונים שלך, תיצור איתנו קשר ב- XXX.

 

9. התאמה עם השירותים

הינך מסכים לשתף פעולה לחלוטין עם SherlockHost בכל מה שקשור לאספקת השירותים של SherlockHost. האחריות הינה שלך בלבד לספק כל תוכנה אן ציוד שתצטרך לצורך שימוש בשירותים. SherlockHost אינה אחראית לכל דחייה במתן השירותים במקרה ולא תספק את חובותיך בזמן. הינך האחראי הבלעדי לוודא כי כל תוכן משתמש ותוכן אתר מותאמים לחומרה ותוכנה ש- SherlockHost עושה בהם שימוש כדי לספק את השירותים, והם יכולים להשתנות מעת לעת לפי החלטת SherlockHost.

הינך האחראי הבלעדי לשמירת כל תוכן משתמש, כולל אך לא מוגבל ל, כל אתרי משתמש. SherlockHost אינה נותנת אחריות על שמירה של תוכן משתמש, והינך מסכים כי יש סיכון לאובדן של חלק או כל תוכן משתמש.

 

10. מידע על תשלומים וחיובים

תשלום מראש

עליך לוודא כי כל פרטי התשלום שלך מעודכנים, וכל החשבוניות משולמים בזמן. הינך מסכים לשלם על השירותים מראש לתקופת הזמן שהשירותים ניתנים. בהתאם לחוקים , לכללים ולתקנות, תשלומים יתקבלו ויושמו לחשבונית הכי ישנה בחשבון התשלומים שלך.

חידוש אוטומטי

אתה מסכים כי עד שתודיע ל- SherlockHost על רצונך לבטל את השירותים, אתה תשלם על חשבוניות בצורה אוטומטית כדי לא לגרום להפרעה בשירותים שלך, בשימוש כרטיס האשראי או פרטי תשלום אחרים שנשמרו אצלינו. אלא אם כן הוסכם אחרת.

מיסים

כל המחירים הרשומים אינם כוללים מיסים אשר נדרשים מכל רשות מיסים כלשהו. כל מס אשר תחויב לשלם SherlockHost יוסיף לחשבונית כתשלום נפרד. כל התשלומים אינם ניתנים להחזר לאחר התשלום אלא אם כן נאמר אחרת.

איחור תשלום

כל החשבוניות חייבים להיות משולמים תוך 7 ימים מתאריך החיוב על החשבונית. כל חשבונית שלא משולמת מעבר ל7 (שבעה) ימים יכולה להביא להקפאה אן סיום החשבון. גישה לחשבון לא תאושר עד ששולם כל התשלום. במידה ואינך משלם את הסכומים הרשומים כאן, SherlockHost יכול להשהות או לסגור את החשבון ולבקש את הוצאות גבית הכספים שיש ל- SherlockHost, כולל אבל לא מוגבל לכל בוררות ושכר טרחת עורך דין סביר. SherlockHost לא תאשר הזמנות חדשות ולא תיפתח חבילות חדשות ללקוחות שלא שילמו את כל החובות שלהם במלואן.

תשלום על דומיינים

הינך אחראי להודיע למחלקת תמיכה של - SherlockHost דרך פתיחת כרטיס תמיכה באזור האישי בכל הקשור לרכישה או חידוש דומיינים דרך SherlockHost. הודעה על חידוש דומיין תישלח בתור מחווה ו-SherlockHost אינה אחראית במידה ולא תחדש את הדומיין או שלא הודעת לשירות הלקוחות או תמיכה על חידוש הדומיין. חידוש דומיינים מתבצע חמש עשרה יום לפני תאריך החידוש.

הונאה

זוהי הפרה של הסכם זה במידה ותשתמש לא כחוק בכרטיסי אשראי, כרטיסי תשלום, העברות אלקטרוניות, שקים אלקטרונים או כל צורת תשלום אחרת. SherlockHost יכול להודיעה על שימוש לא כחוק או הונאה, כפי שיוחלט על ידי SherlockHost , למשרדי ממשלה או רשויות אכיפת החוק , שירותי דיווח אשראי , מוסדות פיננסיים ו / או חברות כרטיסי אשראי .

סכסוכי חשבוניות

יש לך שלושים (30) יום כדי לערער על כל חיוב או תשלומים מעובדים על ידי SherlockHost. במידה ויש לך שאלות בנושא של תשלום על חשבונך, נא ליצור קשר עם מחלקת התשלומים לעזרה.

 

11. ביטולים והחזרים

אין החזרות כספיות על חשבונות שבוטלו פרט להחזר כספי במסגרת תקופת נסיון.

החזר כספי ותקופת נסיון

SherlockHost נותנת 30 יום ערבות להחזר כספי עבור שירותי האחסון אתרים בלבד. ע"י רכישת חבילת איחסון מכל סוג, אתה כלקוח מקבל ערבות להחזר כספי במשך 30 יום מרגע רכישת השירותים שלנו. החזר כספי יוחזר אלייך באותו המטבע ואותו אמצעי תשלום שבו שילמת. ערבות להחזר כספי היא מסגרת המאפשרת לרכוש את חבילות האיחסון שלנו ללא חשש ולנסות את השירותים שלנו למשך 30 יום. במידה ולא תצא שבע רצון מהשירותים שלנו, כספך יוחזר כאמור בתוך מסגרת של 30 יום בלבד מרגע רכישת חבילת איחסון. בקשות להחזר כספי יעשו תוך כדי פניה רשמית למחלקת שירות לקוחות או תמיכה טכנית או ע"י ביטול חשבון דרך לוח הבקרה. שימו לב, אין החזרות על דומיינים שנרשמו דרך SherlockHost, לא נוכל לבטל, לפצות, לשנות או להחזיר לכם כסף בכל צורה או מצב נתון.

זכאות להחזר

רק חשבונות ראשוניים יהיו זכאים להחזר. אם היה לך חשבון אצלנו בעבר, ביטלת ונרשמת שוב, לא תהיה זכאי להחזר. אין החזרות על תשלומי רישום ותשלומי התקנה לתוכנה ייחודית. הפרה של הסכם זה יבטלו את כל הזכויות שלך להחזר.

תהליך ביטול חשבון

הינך זכאי לבטל או לסיים את השירותים על ידי הודעה בכתב ל SherlockHost דרך טופס הביטול באתר. במקרה כזה יקרו שני דברים: 1. תצטרך לשלם את כל ההוצאות לפני שהביטול נכנס לתוקפו ו 2. SherlockHost יכול להחזיר סכומים המשולמים מראש עבור שירותי אחסון בסיסיים על החודשים המלאים שנשארו אחרי הביטול, (זאת אומרת שחודשים חלקיים לא יוחזרו), מלבד תשלום ההרשמה, מיסים והנחות שניתנו על התשלום מראש, כל עוד אינך מפר הסכם זה.

מהרגע שנקבל את טופס הביטול שלך ונאשר את כל המידע דרך המייל, אנחנו נודיע לך בכתב (בדרך כלל במייל) שחשבונך בוטל. אישור הביטול יכלול מספר כרטיס או מספר מעקב בשורת הנושא לצורך המעקב שלך ומטרות אימות. אתה תקבל מייל אוטומטי עם מספר מעקב שבו כתוב "בקשתך התקבלה...". SherlockHost ייאשר את בקשתך ויבצע את הביטול מייד לאחר מכן. במידה ולא תשמע מאיתנו, או לא תקבל מייל אוטומטי תוך כמה דקות לאחר שליחת טופס הביטול, נא ליצור איתנו קשר בטלפון מספר 077-525-3603. אנחנו מחייבים שכל הביטולים יעשו דרך הטופס באינטרנט כדי- 1. לוודא את זהותך, 2. לקבל אישור בכתב שהינך מוכן שנמחק את כל הקבצים והמיילים שלך, 3. שיהיה מעקב. תהליך זה מיועד להוריד את האפשרות של טעויות, בקשות עוינות ולוודא שתדע כי כל הקבצים, מיילים וחשבון עלולים להימחק מיידית ולתמיד אחרי שבקשת הביטול מתקבלת. ביטולים של חשבונות משותפים ייכנסו לתוקף רק בתאריך חידוש החשבון.

דומיינים

חידוש דומיין יעשה חמש עשרה יום לפני תאריך החידוש. חובתך להודיע למחלקת שרות לקוחות של SherlockHost דרך מערכת התמיכה טכנית על ידי פתיחת טיקט ב-אזור האישי. כדי לבטל רישום דומיין יש להודיעה לפחות 30 יום לפני תאריך החידוש. לא יינתנו החזרים ברגע שדומיין חודש. כל רישום וחידוש דומיין הינו סופי.

מטבע זר

תנודות בשער החליפין לתשלומים בינלאומיים הם תמידיים ובלתי ניתן למנוע מהם להשתנות. כל ההחזרים יכולים להיות מושפעים מתנודות אלו ו- SherlockHost אינו אחראי לכל שינוי בשער החליפין בין זמן התשלום לזמן ההחזר.

סיום התקשרות

SherlockHost יכול לסיים את גישתך לשירותים, חלקית או במלואה, ללא הודעה מראש, במקרים הבאים: 1. לא שילמת את כל התשלומים. 2. הפרת חוזה זה.3. התנהגותך יכולה לפגוע ב- SherlockHost או באחרים או לגרום ל- SherlockHost או אחרים ליטול אחריות כפי שיוחלט על ידי SherlockHost או כפי שתואר אחרת בחוזה זה. 4. במקרה של סיום התקשרות, SherlockHost לא תבצע החזרים של כל סכום ששולם מראש ואתה תחוייב לשלם כל הוצאה או תשלום של שימוש השירותים עד לאותו יום. SherlockHost יכול לחייב אותך לשלם על שארית התקופה שהתחייבת אליו.

בסיום התקשרות של השירותים מכל סיבה, תוכן משתמש, אתר משתמש וכל הנתונים האחרים יימחקו.

 

12. CPU, רוחב פס, ושימוש בשטח איחסון

כל שימוש ב שרת אחסון המסופק על ידי SherlockHost נתון תחת חוזה זה והסכם שימוש מקובל. השירות המוצע הוא איחסון שיתופי (Shared) וחל איסור מוחלט למכור אותו לאחרים. שירות איחסון אתרים של SherlockHost מתאים לאיחסון קבצי אתר פעיל במסגרת התקנון, מיילים פעילים ותוכן מורשה הנועד לאתר האינרטנט שלך שמאוחסן אצלינו. חל איסור מוחלט ליצור מאגרי קבצים להורדה, ארכיונים, מאגרי תמונות, מאגרי וידאו, פורנוגרפיה, אתרים המסיטים לאלימות, שימוש ברכיבים כבדים כגון צ'אטים וכד'... חשבונות אשר חוצים מעבר ל50% יכולת תפקוד CPU ינותקו ללא שום הודעה מוקדמת.

 

13. אחריות על uptime

אם חווית downtime פיזי מעבר ל24 שעות, הינך זכאי לחודש זיכוי בחשבון שלך. ה- uptime אינו חל על זמני תחזוקת שרתים מתוכננים. אישור על זיכוי תלוי בהחלטה של SherlockHost ויהיה תלוי בהצדקה מוכחת. דוחות שירות של חברות צד ג' אינם יכולים להיות הוכחה מוצדקת מהרבה סיבות כולל קיבולת רשת / זמינות המעבר ה- uptime של השרת מוגדר לפי דוחות uptime של מערכת ההפעלה ושרת הרשת Apache שיכול להיות שונה מ- uptime שמתקבל ממערכות פרטיות. לקבלת זיכוי, אנא פנה ל מחלקת תמיכה טכנית ע"י פתיחת כרטיס תמיכה דרך האזור האישי שלך, עם פירוט הסיבה תוך 30 יום מסוף החודש שעבורו אתה מבקש זיכוי.

 

14. שינוי מחיר

SherlockHost שומר לעצמו את הזכות לשנות מחירים, מחיר חודשי, או כל תשלום אחר בכל זמן. אנחנו נודיע על שינוי במחיר 30 יום לפני שנחייב אותך במחיר החדש. חלה עליך האחריות הבלעדית לבדוק מידי פעם את פרטי התשלומים שלך שמסופקים על ידי SherlockHost דרך כל התשלומים או דרך כל צורה אחרת של תקשורת, כולל הודעות שנשלחות או פרסומים על ידי SherlockHost.

 

15. קופונים

הנחות וקודים של קופונים מיועדים אך ורק לחשבונות חדשים או לקוחות חדשים ואינם יכולים לשמש לקניית דומיין אלא אם כן מתועד אחרת. במידה ונרשמת תחת דומיין ספציפי, לא תוכל להירשם לאותו דומיין בשימוש קופון נוסף בזמן אחר. כל חשבון שיימצא כי הוא הפרה של הסכם זה יעבור ביקורת של מחלקת התמחור שלנו והחיובים המתאימים יתווספו לחשבונך. שימוש לא הוגן של קופונים לא יתקבל ויכול להביא להשעיה או סגירת חשבונך. כל הקופונים וההנחות מיועדים לקנייה ראשונית בלבד ואינם חלים על חידוש או תשלום חוזר.

 

16. הגבלת אחריות

בשום מקרה לא SHERLOCKHOST ולא הדירקטורים,לא העובדים ולא סוכניה, יהיו אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו באשר לכל נזק עקיף, תוצאתי, מקרי, מיוחד או עונשי, לרבות אובדן רווחים או אובדן נתונים הנובעים מהשימוש שלך בשירותים, או כל תוכן משתמש, אתרי משתמש או חומרים אחרים שגישתם או הורדתם הם דרך השירותים, גם אם SHERLOCKHOST מודע או שנודע לנו על האפשרות של נזקים כאלה.

על אף כל הוראה נוגדת במסמך זה, חובתה של SHERLOCKHOST כלפיך, או כל פנייה אחרת מצד ג' שמגיעה דרכך, מכל סיבה שהיא, ומבלי להתחשב באופן הפעולה, מוגבלת לסכום ששולם על ידך ל-SHERLOCKHOST על שימוש בשירותים בשלושה החודשים לפני הפעולה הראשונית שהתחיל את תקופת אחריות. זוהי הגבלה סופית וכל קיום של יותר ממסגרת תביעה אחת לא תגדיל מגבלה זו.

 

17. פיצוי

הינך מסכים לפצות את SHERLOCKHOST, להגן עליה ולמנוע אשמה מ - SherlockHost ושותפיה, המנהלים, הדירקטורים, העובדים והסוכנים (להלן "צדדים בעלי פיצוי") מחלק ומכל תביעה, נזק, הפסד, התחייבויות, פעולה, דרישה והוצאה אשר כל צד ג' מאיים או הגיש נגדך או נגד כל צד בעל פיצוי בעקבות , 1. שימושך בשירותים, 2. הפרה שלך של הסכם זה, 3. כל פעולה או הסתרה מצדך. התנאים של חלק זה של ההסכם יעמוד בפני כל ביטול של הסכם זה.

 

19. קבלן עצמאי

SherlockHost והמשתמש הינם קבלנים עצמאיים ולא נמצא שום דבר בחוזה זה שמגדיר את הקשר בין SherlockHost למשתמש בתור אחראי או סוכן, שותף או שותף עסקי. אף צד אינו יכול לטעון כי יש לו איזו שהיא רשות לעשות חוזים בשם הצד השני או לחייב את הצד השני בכל דרך שהיא.

 

20. חוק מסדיר; שיפוט

כל מחלוקת או תביעה העולה בקשר להסכם זה, בניית ההסכם או הפרתו, כולל תביעה המבוססת על נזיקין לכאורה,תשפט תחת החוקים המהותיים של מדינת ישראל. אמנת האומות המאוחדות בדבר חוזים למכר טובין הבינלאומי אינה חלה על הסכם זה.

 

21. כתב ויתור

SherlockHost לא תהייה אחראית לכל נזק שיכול להגרם לקבצים שמועלים ומאוחסנים בשרתי החברה. חברת SherlockHost מספקת פטלפורמה מאובטחת, הכוללת: אנטיוירוסים, הגנה נגד התקפות DDos, שכבת ענן נגד פריצות, טרויאנים והאקים שונים. אנחנו מבצעים בקרה מלאה 24/7, ניתור שרתים ואבטחת מידע ברמה הגבוה ביותר. בנוסף על כך, אנחנו מבצעים גיבוים יומיים, חינם, לכל חשבון ששוקל עד 5 גיגה בייט.

 

22. גיבויים ואובדן נתונים

שימוש בשירותי אחסון אתרים של שרלוקהוסט (SherlockHost) הוא באחריותו הבלעדית של המשתמש. שירותי הגיבוי של SherlockHost מתבצעים כל יום ובחינם ומחליפים כל גיבוי שהיה ביום הקודם. אנחנו שומרים עד 3 עותקים אחרונים אחורה. כלומר, גיבויים של 3 הימים האחרונים. שירות הגיבויים ע"י חברת SherlockHost תקף עבור חשבונות שמשקלם עד 5 גיגה בייט בלבד! חשבונות השוקלים מעבר להגבלה זו, לא יגובו על ידינו, אם כי, אנחנו לא אוסרים ולא מגבילים לבצע גיבויים ידניים לבד, ע"י המשתמש עצמו ולשמור את העותקים בתוך חבילת האחסון של המשתמש.

 

23. אחריות מוגבלת

שירותים הניתנים על פי הסכם זה ניתנים על בסיס "כמו שהוא" ועל בסיס "כמות זמינה ". אלא אם נקבע אחרת במפורש בסעיף זה, SHERLOCKHOST והשותפים, העובדים, הסוכנים, הספקים שלנו ומעניקי רישיונות מתנערים מכל אחריות מכל סוג שהוא, לרבות, אך לא מוגבל לאחריות לסחירות או להתאמה למטרה מסוימת, או אי-הפרה, עבור השירותים הניתנים להלן. SHERLOCKHOST והשותפים, העובדים, הסוכנים, הספקים ומעניקי הרישיונות שלנו אינם נותנת כל מצג או אחריות: 1. שהשירותים יהיו ללא הפרעה, ללא שגיאות או מאובטחות לחלוטין; 2. לתוצאות שניתן להשיג מהשימוש בשירותים; או 3. לדיוק, לאמינות או לתוכן של כל מידע המסופק באמצעות השירותים. SHERLOCKHOST והשותפים, העובדים, הסוכנים, הספקים ומעניקי הרישיונות שלנו אינם נושאים באחריות, ומתנערים במפורש מכל אחריות, לתוכן של כל הנתונים שהועברו מן המשתמשים או מאוחסנים על ידי משתמשים בשירותים. התנאים בסעיף זה יישרדו כל סיום של הסכם זה.

 

24. גילוי לאכיפת חוק

SherlockHost עשוי לחשוף מידע משתמש לרשויות אכיפת החוק ללא הסכמה או הודעה נוספות למשתמש על פי דרישה חוקית מסוכנויות כאלה. אנו משתפים פעולה באופן מלא עם רשויות אכיפת החוק .

 

25. ההסכם כולו

הסכם זה , לרבות המסמכים ששולבו כאן לפי אזכור, גובר על כל הדיונים , המשא ומתן לפני וההסכמות בין הצדדים ביחס לנושא הנדון ,והסכם זה מהווה הסכמה בלעדית בין כל הצדדים בנוגע לכל הנושאים המכוסים בו.

 

26. כותרות

הכותרות בהסכם זה הם לנוחיות בלבד ואינם נכללים בהסכם.

 

27. שינויים להסכם או לשירותים

SherlockHost שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים, לתקן, לשנות או למחוק חלקים מהסכם זה בכל עת. במקרה ונשנה משמעותית הסכם זה, אתה תעודכן על ידי הודעה באתר שלנו למשך 30 יום לאחר שבוצעו השינויים ויופיע תאריך בסוף ההסכם של העדכון האחרון כל שינוי של הסכם זה ייכנס לתוקף מיידית אחרי ההודעה באתר אלא אם כן נודיע אחרת. הינך מסכים לכל שינוי של הסכם זה בהמשך שימוש בשירותים. SherlockHost שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים, לתקן, לשנות או לעצור כל חלק מהשירותים בכל עת.

 

28. הפרדה

במידה ויש חלק מהסכם זה שנמצא כי אינו קביל בבית משפט או לא חוקי, כל שאר החלקים (אלא אם כן נאמר אחרת) יעמדו בכל הכוח וההשפעה.

 

29. וויתור

שום כישלון או עיכוב על ידך או על ידי SherlockHost לממש כל זכות או תיקון להלן יפעלו כויתור עליהן , ולא חלק או כל מימוש של כל זכות או תיקון ימנע כל פעילות של כל זכות או תיקון. שום ויתור מפורש של , או הסכמה ל, כל הפרה של ברירת מחדל או בכל תנאי הסכם זה על ידי כל צד יהווה ויתור על , או הסכמה ל, כל הפרה באותו או בכל מונח או תנאי אחר של הסכם זה .

 

29. העברה: יורשים

אתה לא תוכל להעביר הסכם זה או כל הזכויות או חובות שלך , ללא הסכמה מראש ובכתב של SherlockHost . כל ניסיון להעברה הינו הפרה של הסכם זה. SherlockHost יכול להעביר את הזכויות והחובות שלהם תחת הסכם זה, ועשוי להעסיק קבלני משנה או סוכנים, למילוי תפקידם ללא הסכמתו של המשתמש. הסכם זה יחייב ויפעל לטובת כל הצדדים להסכם זה ויורשיהם.

 

30. כוח עליון

אף צד אינו אחראי לכל מחדל או עיכוב בביצוע כל התחייבויותיו על פי הסכם זה ( מלבד כישלון לבצע תשלומים כאשר חייב ) אם ברירת מחדל או עיכוב כאמור נגרם , במישרין או בעקיפין , על ידי כוחות שמעבר לשליטתו של אחד הצדדים, כולל, וללא הגבלה , שריפה, הצפה , מעשיו של אלוהים , סכסוכי עבודה , תאונות , פעולות מלחמה או הטרור , הפרעות של תחבורה או תקשורת , מחסור באספקה ​​או כישלון של צד שלישי כלשהו לבצע כל התחייבות ביחס לייצור או המשלוח של כל ציוד או חומר הנדרש עליו לבצע את התחייבויותיו על פי הסכם זה.

 

31. מוטבים של צד שלישי

למעט כפי שנקבע במפורש בהסכם זה , שום דבר בהסכם זה נועד, ולא יהיה שום דבר בהסכם זה שיתפרש למקנה כל זכויות לכל אדם אחר מאשר אחד הצדדים להסכם זה ויורשיהם. על אף האמור לעיל , משתמש מאשר ומסכים כי כל ספק של מוצר של צד שלישי או שירות שמזוהה כמוטב צד שלישי בתיאור השירות , הוא מוטב צד השלישי ומיועד להוראות שנקבעו בהסכם זה כפי שהם מתייחסים באופן ספציפי למוצרים או לשירותים שלהם ותהיה לו הזכות לאכוף באופן ישיר את התנאים של הסכם זה ביחס למוצריה או שירותיה כנגד משתמשים כאילו היו צד להסכם זה .