אתר הוורדפרס שלך איטי ? הפתרון בפנים!

אתר וורדפרס איטי

אתרי אינטרנט הבנויים באמצעות מערכות ניהול תוכן כגון: וורדפרס, ג'ומלה או דרופל, סובלים לעיתים רבות מאיטיות בלתי נסבלת שגורמת לגולשים לעזוב את האתר ולעבור למתחרה.

בכתבה הזו, אני אפרט את הסיבות העיקריות שיכולות לגרום לאיטיות של האתר שלכם וגם אסביר כיצד להתגבר על זה ולגרום לאתר שלכם לטוס!

לרוב, הבעיה המרכזית שגורמת לאיטיות, זה אחסון של האתר על גבי שרתים חלשים ומרוחקים! ישנם הרבה בעלי אתרים שמעדיפים לאחסן את האתר שלהם בחו"ל לדוגמא, בד"כ המחירים בחברות אמריקאיות נמוכים מאוד בין 1$ עד 5$ לחודש אחסון מה שמזמין מאוד לקוחות מכל העולם להציף את השרתים האמריקאים. אבל, מיד לאחר מיכן מתחילות הבעיות. האם חשבתם פעם, מה המרחק בין השרת שעליו מאוחסן האתר שלכם ללקוח קצה, גולש ישראלי שלכם שמנסה להיכנס אליו ? המרחק הוא עצום! ככל שהמרחק גדול יותר, כך זמן התגובה של האתר יהיה ארוך יותר.

הכלל הראשון להגברת מהירות האתר זה לאחסן את האתר כמה שיותר קרוב אליכם וללקוחות שלכם.

אנחנו אוהבים מערכות ניהול תוכן כמו וורדפרס, מכיוון שזה כלי פשוט ונוח להרכיב איתו אתר אינטרנט. גם אם אנחנו נזמין בניית אתר מחברה או פרילנסר, רוב הסיכויים שהוא יהיה בנוי בוורדפרס גם. היתרונות הם שהמערכות האלו מגיעות עם שלל תבניות עיצוב ופלאגינים לשדרוג הפונקציונאליות של האתר. הרבה פעמים ראיתי אתרים עמוסים בפלאגים שהם בשימוש וכאלו שלא.

כל פלאג שאתם מתקינים בוורדפרס שלכם, בסופו של דבר יזדקק למשאבים כדי לבצע את הפונקציה התמונה בו. אבל, יתכן שחלק מכם בכלל לא מודעים לזה, שהמשאבים שהוקצעו לכם בחבילת האחסון הם מוגבלים! הרי שרת זה מחשב, יש לו שטח דיסק מסוים וכוח RAM (זכרון) שגם מין הסתם מוגבל. ברגע שרכשתם חבילת אחסון, אתם קבלתם חלק קטן מזיכרון ה- RAM הכללי של השרת כי הוא צריך לשרת עוד מאות ואפילו אלפי לקוחות נוספים שנמצאים בשרת הזה. חשבון מהיר, כל פלאג או תבנית או פיסת קוד שאתם שמים בוורדפרס שלכם, יצטרכו לנצל את המשאבים שהוקצעו לכם. אם אין מספיק משאבים מתחילה איטיות!

אל תשתמשו בהרבה פלאגים, תסירו את הפלאגים שאינם בשימוש.

אלמנט הבא הדורש טיפול, זה התמונות שאתם מעלים לתוך האתרים שלכם. כולנו מצוידים היום במצלמות או סמארטפונים בעלי רזולוציית מצלמה גדולה, או סתם תמונות שקנינו במאגרי תמונות, בד"כ אנחנו נדחוף אותם, פנימה לתוך האתר שלנו בלי חשבון. תמונות גדולות, שעוברות את המגה או שתיים במשקל שלהם, הופכות להיות אובייקט מאוד כבד שבסופו של דבר יכביד מאוד על טעינת העמוד שהתמונה הספציפית נמצאת בו.

כאשר גולש שלכם מנסה לפתוח עמוד, הוא בעצם מוריד דרך הדפדפן שלו את כל האובייקטים שנמצאים באותו העמוד. אם הוא מכיל תמונות כבדות, ולא אחת, אותו עמוד יכול להיות מאוד איטי ויקח זמן רב עד שיפתח.

אל תשתמשו בתמונות כבדות, מספיק עד 500ק"ב משקל לתמונה. הימנעו מריבוי אובייקטים בעמודים שלכם.

וודאו שקוד האתר שלכם תיקני. השתמשו ברכיבים בעלי רשיון ולא פרוצים. שימו לב לביקורות ובאגים של אותו רכיב שאתם עומדים להתקין לתוך האתר שלכם. קוד לא תקין יגרום גם הוא לבעיות רבות ואיטיות טעינה.

אנחנו באחסון אתרים  SherlockHost, שמחים להציע לכם אחסון אתרים בתנאים שלא נראו כמותם בארץ עד היום! אנחנו מציעים אחסון אתרים ללא הגבלות, במחיר של חו"ל.

הנה מספר יתרונות שלנו לאחסון האתר שלכם ושיפור הביצועים שלו במיידי:

  • אחסון אתרים ישראלי
  • תמיכה טכנית מקצועית ומהירה 24/7
  • שרתים סופר מהירים וחזקים
  • לוח בקרה מסוג סיפאנל
  • חבילות אחסון ללא הבלה (שטח דיסק, תעבורה, מיילים וכד'...)
  • אחסון אתרים החל מ 9.99שח בלבד ועוד...
  • ניסיון חינם לתקופה של 7ימים ללא התחייבות

לצפייה במפרט מלא ומחירים, לחצו כאן: אחסון אתרים מהיר